Güngören’de çıkan park yeri kavgasında kan aktı: Yaralılar var!

İstanbul‘un Güngören ilçesine bağlı Mareşal Çakmak Mahallesi Vural Sokak’ta oto lastik dükkanında Pazartesi günü akşam saatlerinde çıkan park kavgasında kan aktı.

İddialara göre; sokakta ikamet eden Eyüp A. aracını Kadir A.’nın dükkanının önüne park etmek istedi. Eyüp A. ve Kadir A. kısa süre tartıştıktan sonra eve gelen Eyüp A., durumu kardeşi Mustafa A. ve babası Mehmet Şerif A.’ya anlattı. İki kardeş ve baba, Kadir A.’nın dükkanına geldi ve tartışma tekrar başladı.

Bir süre sonra Kadir A. yanında bulunan silah ile baba ve iki kardeşe ateş etmeye başladı. Silahtan çıkan kurşunlar 2 kardeş ve babaya isabet etti.

Eyüp A. karnından, Mustafa A. ve baba Mehmet Şerif A. ise bacaklarından yaralandı. Silah seslerini duyan çevredekiler, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri iki kardeş ve babayı ambulans ile hastaneye götürdü.

SALGIRGAN GÖZALTINA ALINDI!

Karnından yaralanan Eyüp A.’nın hayati tehlikesi olduğu öğrenilirken, polis ekipler silahlı saldırgan Kadir A.’yı gözaltına aldı.

Silahlı saldırı sonrası yaşananlar ve yaralıların ambulanslar ile hastaneye götürülmesini çevredekiler cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Ekiplerin sokak içerisindeki güvenlik amaçlı bekleyişi ise, devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x