Balıkesirli öğrenciler, Taekwondo ve Muay Thai spor müsabakalarında elde ettikleri şampiyonluklarla okullarını gururlandırmaya devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı ziyaret eden öğrenci şampiyonlar, disiplinli çalışmaları ve sporun derslere olan olumlu katkıları hakkında konuştu. Ziyarette, Taekwondo ve Muay Thai spor dallarının fiziksel ve zihinsel gelişime katkı sağladığı vurgulandı. Balıkesirli öğrencilerin başarılarıyla gurur duyan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, geleceğin başarılı sporcularının yetiştirilmesini önemsediklerini ve öğrencilerin spor alanında kendilerini geliştirmelerini desteklediklerini belirtti.